Örgü Bayan Yelek Modelleri 40 Tane En Güzel Örnek

Örgü 40 tane bayan yelekleri tığ ve şişle yapılan dantelli yelek modelleri arasından seçtiğimiz en güzel modeller. Yeni örgü bayan yeleklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Yelek modelleri arayanlar için paylaşmış olduğumuz birbirinden güzel 40 tane model. Örgü yelek modeli arayanlar için en güzel modelleri bir araya toplamış olduğumuz arşivi paylaşıyoruz. İçerisinde tığ işi ve şiş işi dantelli yelekler bulunuyor. Bu yelekler farklı farklı desenlerle süslenmiş örgü yeleklerdir. Çeyizlik yelekler, gelin yelekleri, desenli ve motifli modelleri ile gözlerinizi kamaştıracak.

Özellikle orta yaş üstü Anadolu kadınlarının üstünde görmüş olduğumuz örgü yelek modelleri şimdilerde gençlerin üzerinde de görülüyor. Boş zamanlarını değerlendirerek kendilerini örgü yelekler yapan hanımlar bunları giymeyi tercih ediyorlar. Yapılan yelekler hem mağazalarda satılanlar gibi pahalıya mal olmuyor hemde bayanların üzerinde çok şık duruyor. Sizde kendinize yelek örmek isterseniz aşağıdaki modellerden kendinize seçebilirsiniz. Yakın zaman içerisinde sitemizi takip ederseniz paylaşmış olduğumuz yeleklerin anlatımlarına da yer vereceğiz.

Aşağıdaki bayan yelek modelleri arasından tığ işiyle yapılan modellerin yapılışı kolaydır. Şişle yapılan yelek modelleri ise biraz uğraştırıcıdır. Fakat örgü bilen hanımların ikisini de rahatlıkla yapabileceklerini söyleyebiliriz. Örgü yeleklerin yapımında fıstık örneği, burgu örneği, saç burgusu örneği ve ajurlu örgü modeli kullanılmıştır. Tabi bunların dışında kullanılan modeller de bulunmaktadır. Şimdi sizin yapmanız gereken şey aşağıdaki yelekleri incelemek ve hangisini yapacağınıza karar vermek.

Örgü Bayan Yelekleri

Bir cevap yazın