Örgü İle Yapılan Bu Değişik 37 Modeli Hemen Denemelisiniz

Bu sefer örgü ile yapılan değişik modeller ile karşınızdayız. Daha önce örgü ile yapılan farklı modelleri hiç gördünüz mü? Örgüler yalnızca kıyafet alanında değil her alanda bizimle ve aşağıdaki görsellere bakınca neler neler varmış deyip şaşıracaksınız. Şimdi hep beraber bu değişik örgü modellerini inceleyelim. Ne dersiniz?

Birbirinden Değişik 37 Örgü İle Yapılan Değişik Modeller

Örgüden yapılabilecek kalemlik daha önce siz aklınıza geldi mi? Ya da daha önce hiç gördünüz mü? Dilerseniz siz de artık kalemliklerinizi bu şekilde örgüden yapabilirsiniz.

Örgüden çok amaçlı sepette yapabilirsiniz. Bu çok amaçlı sepet örgüyü de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tercih edilen ipler genelde görseldeki ipler gibiler. Siz de dilediğiniz renkte dilediğiniz modelde bu çok amaçlı sepetlerden yapabilirsiniz.

Örgüden başka ne yaparız derseniz. Örgü bileklik modellerine bakın derim. Görselde gördüğünüz gibi ne kadar zarif duruyor. Üstelik kıyafetlerinize göre renkler seçip bu bileklik modelini örebilirsiniz.

Örgü yastıkların daha önce böylesini gördünüz mü? Çok tatlı durmuyor mu? Tatlı olduğu kadar konforlu da. Dayanamayıp bu modeli yapanlar arasına ben de katıldım. Ya siz?

Farklı bir yöntem ile karşınızdayız. Örgülerinizi tığ ve şişten ziyade sadece parmaklarınızı kullanarak da yapabilirsiniz.

Araya bu tatlı mı tatlı bebek bere,ayakkabı ve eldivenleri sıkıştırmasa mıydık?

Puf koltuk görevini gören örgü koltuklar tam da sizin tarzınızı yansıtmıyor mu hanımlar?

Çok farklı bir kalemlik değil mi? Siz de dilediğiniz gibi farklı modeller yapıp örgünüze fermuar detayı da eklersiniz güzel bir kalemlik elde edersiniz.

Yine hiçbir materyal gerektirmeyen bu örgü modeli de oldukça güzel. Bu şekilde bileklik veya kolye yapmaya ne dersiniz?

Çok amaçlı kalpli sepeti sizin de sevdiğiniz farkındayız. Bu sepeti dilediğiniz renkte yapabilirsiniz.

En Değişik Örgü İle Yapılabilecek Modeller

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.