Örgü Yalancı Selanik Bayan Yelek Modeli

Yalancı Selanik Örgü Yelek Modeli

Yalancı selanik örgü modeli örgücü kadınlar tarafından en çok bilinen bir tekniktir. Bu teknikle bayan ve bebek yelekleri gibi her türlü örgü örülebilir.

Yalancı Selanik Örgü Bayan Yelek Modeli

Örgü ören kadınlar tarafından en çok bilinen örgülerden birisi de yalancı selanik örgü modelidir. Bu teknikle yelekler, atkılar, bereler ve patikler örülebiliyor. Selanik örgü modeli Türkiye’ye ait bir örgüdür. Türk kadınlarının sıklıkla kullanmış olduğu ve örgü şişleriyle örülen bir modeldir. Kışlık örgülerde çok fazla karşılaşırız. Örgü yalancı selanik örneği nasıl yapılır diye merak eden takipçilerimiz bulunuyordu. Bu yazıda anlatım videosu ile yalancı selanik örneğinin detaylı anlatımlı videosu bulunuyor. Videoyu izleyerek motiflerin birleşimi ilmek sayıları ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı Şiş İşi Örgüler

Selanik örgü ile yelek dışında her türlü örgü örebilirsiniz.

Örgü Yalancı Selanik Yelek Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın