Örmesi Keyifli Lif Örgü Modelleri

Geçmişten günümüze hayatımızda bulunan lif örgüler çok sipariş alıyor. Sizler de lif örgüler yapıp para kazanabilirsiniz. Lifsiz bir hayatı düşünemiyoruz. Hem banyolarda hem de çeyiz bohçalarında mutlaka olması gerekenler arasında yer alıyor. Siz de dilediğiniz renk ve modelleri tercih ederek lif örgüleri yapmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz şimdi hep birlikte örmesi kolay ve keyifli lif örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Yapılışı Kolay ve Keyifli Lif Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz lif örgü modelinin yapılışı hem keyifli hem de oldukça kolay. Hemen hemen her bayanın yapabileceği bu lif örgü modeli çok sipariş alan örgüler arasında da yer alıyor. Eğer yapılışı hakkında bilginiz yoksa internet veya YouTube’dan videolar izleyerek anlatımlı bir şekilde bilgi de alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştırabilir.

Lif desen ve ebatları sizin tercihinize göre değişebilir. Görselde gördüğünüz yıldız şeklinde olan lif örgü modeli de çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Banyolarımızda hem uzun ebatlarda hem de bu ebatlarda lif örgüler bulunması gerekiyor.

Çok tatlı olan bu lif örgü modeli renkleriyle bize limonu andırıyor. Ren konusuna değinecek olursak birbiriyle uyumlu renkler modeli daha şık gösterebilir.

Lif örgülerini baklava dilimi şeklinde de yapabilirsiniz.

Lif örgüler hem tığ hem de şiş ile yapılabiliyor. Bu biraz da sizin tercihinize kalıyor. Hangisini daha rahat kullanıyorsanız onunla yapmanız daha iyi olabilir. Ama ikisinin oluşturduğunu görüntü farklı bunun bilincinde olmak gerekir.

Liflere görselde gördüğünüz gibi çiçek detayları da ekleyebilirsiniz.

Hem şık hem de şirin görünen bu lif örgü modelini de çeyiz bohçalarından eksik etmeyin hanımlar. Kullanılan renklerin uyumuna da dikkat etmemiz gerekiyor.

Çok Sevilen Lif Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.