Orta Doğu ve Asya’nın En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için en güzel ve gösterişli olan tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyalarını yaparak en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı model arayanlara hitap eden tığ işi oya modeli son zamanlarda çok tercih ediliyor. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel tığ oyalarını yapıp harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan bu güzel tığ modellerini trend çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modelleri son zamanlarda çok tercih edilirken siz de kolaylıkla yapabilir ve hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Yeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Tülbent kenarına yapılan tülbent içindeki renklerden faydalanarak hazırlanan tığ işi oya modeli en sevilen modeller arasındadır. Sizler de severek kullanacağız bu oyaları en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Renkli tülbent yapılan tülbent içindeki renklerden faydalanarak hazırlanan tığ oyaları son zamanların en çok tercih edilen modelidir. Sizler de çok tercih edilen bu modeli yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan rengarenk hazırlanmış olan tığ oyası modeli çok kolay yapılmaktadır. Sizler de kolay yapılan bu modeli yaparak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan çiçekli motifler ile hazırlanmış olan tığ işi oya modeli pırpır model olarak hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Sade ve Şık Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Gökcenin Oyaları (Youtube)

Videoda yer alan en kolay tığ işi oya modelini yeni öğrenen hanımlar da yapabilir yeni öğrenenlerin bile kısa sürede yapıp bitirebileceği kadar kolay olan tığ oyası şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. El emeği göz nuru tığ oyalarını dilediğiniz renklerde yaparak en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı model arayan janımlar videoda yer alan modeli izleyerek sizler de yapabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullandığı tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Videoyu izleyerek detayları ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.