Orta Doğu’nun Gözdesi Bebek Örgü Modelleri

Kıymetli hanımlar son zamanların en güzel ve yeni modellerini yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Sizler de kolay yapılan Bu harika modelleri yaprak ortaya en güzel modeller çıkarabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen örgüleri oldukça kolay yapılmaktadır. Tarzınız uygun hazırlayacağınız örgü modellerini kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz. En çok tercih edilen modelleri yaparak Instagram sayfalarınızda sergileyebilirsiniz. Bebek örgüleri arasında en çok tercih edilen modeller ceket, yelek ve kazak örgüleri oluyor. Sizler de bu modelleri patik ve şapka örgüleriyle birlikte set haline getirebilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenen hanımların da tercih ettiği bu örgü modelleri en sevilenler arasında yer almaktadır. Tarzınıza uygun hazırlayacağınızı örgüyü dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk tercih ederek ortaya en yeni modeller çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgüleri detaylı şekilde inceleyelim.

Kolay Örgü Modelleri

Amigurumi örgüyü sizler de kolaylıkla yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Kolay modeli sizler de tasarlayarak yapabilirsiniz.

Sade model sevenlerin tercihi olan yelek örgü modeli mor renk tercih edilerek hazırlamıştır. Sizler de bu harika modeli dilediğiniz renk tonlarında kullanarak hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan uzun kollu hazırlanmış olan ceket örgü modeli en yeni ve en güzel modeller arasında yer alıyor. Sizler de bu farklı modelleri yapabilirsiniz.

Yeşil renk hazırlanmış olan yelek örgü modeli hem kız hem de erkek bebekler için tercih edebileceğiniz bir modeldir.

Etek örgü modelleri arasında en çok tercih edilen modeli sizler de yaparak maddi kazanç elde etmek için Instagram sayfalarınıza sergileyerek satışa sunabilirsiniz.

Pratik Örgü Modelleri