Ortası boncuklu iğne oyası

Ortası Boncuklu Yepyeni Muhteşem Bir İğne Oyası Modeli

Ortası boncuklu, çiçek motifli yepyeni bir iğne oyası modeli. Farklı boncuklu oyası yapmak isteyenleri görebilir miyiz?

Boncuk oyalarında farklı modellerle devam ediyoruz. Ortası boncuklu olan çiçek motifli iğne oyası modeli yepyeni bir modeldir. Ayşe’nin iğne oyaları kanalında paylaşılan yapılışı kolay iğne oyası modellerinden biri olan, muhteşem bir örnek. Boncuk oyalarında kullanılan boncukların çeşitleri vardır. Onlarca değişik boncuklardan farklı motiflerde oyalar yapılmakta. Göz nuru iğne oyalarına bu boncuklar şekil veriyor. Havaların soğumasıyla birlikte oya modellerine yönelenlerin sayısı artmış durumda.Boş vakitlerinde çok olduğu bu günlerde çocuklar okula giderken sizde bu zamanı değerlendirmek ister misiniz?

Ortası boncuklu iğne oyası modeli

İğne oyası yapmayı bilmiyorsanız bile eğitici videolar sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Önce basit oyaları yapmaya başlayın, sonrasında ağır oyaları yapmanız kendiliğinden gelecektir. Kendinize uygun modeli mutlaka bulabileceğiniz, arasından seçeceğiniz modellerin anlatımlarına ulaşabileceğiniz iğne oyası modelleri kategorisi de size yardımcı olacaktır. 10 dakikada öğreneceğiniz oyadan biri olan ortası boncuklu oya size de basit gelecektir. Boncukları ve malzemeleri tamamladıktan sonra videoyu zevkle izleyebilirsiniz.

Ortası Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir