Ortası ilmekli oya modeli

Ortası İlmekli Tığ ve Şiş Oyası Yapımı

Hem şiş hemde tığla yapılan ortası ilmekli oya modeli. Anlatımına bayılacağınız yeni bir örnek ile karşınızdayız.

Derya hanımın anlatımıyla şiş ve tığ kullanılarak yapılan orta kısmı ilmekle doldurulan bir oya örneğiyle karşınızdayız. Çeyizlik oyalar yapacaksanız tercih etmeniz gereken modellerden birisini daha sizinle paylaşıyoruz. Hep aynı modeller karşınıza çıkıyorsa bizi takip etmenizi sizden isteyeceğim. Çünkü biz bir defa paylaştığımız modeli bir defa daha sitede paylaşmıyoruz. Böyle olunca da bizi takip eden kişilerin karşınıza hep yeni model çıkmaktadır.

Ortası ilmekli tığ oyası

Geçen gün kuzenim benden tığ oyaları istedi. Çeyizimde bulundurmak için baya oya bulabilir misin diye söyledikten sonra bende araştırmaya başladım. Bu bulduğum modeli hem kuzenime söyledim hemde sizin için burada paylaştım. Kolay oya yapılışı istiyorum ama güzel örnek olsun diyenler için bu örnek birebir. Yapımında kullanılan şiş ve tığ numaraları videoda gösterilmiş. Son olarak size söylemek isteyeceğim bir kaç şey var. Çeyizlik oyalarda tek renk oyalar yerine rengarenk modeller tercih edilmektedir. Siz de farklı renk tonları bulunan oyaları kullanınız.

Tığ ve Şiş Oyası Yapımı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın