Örümcek Yuvası Örgü Bayan Yelekleri ve Şal Modeli

Örümcek Yuvası Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Örümcek yuvası örgü modeli ile hem kışlık hemde yazlık örgüler örebilirsiniz. Ayrıca kışlık ve yazlık kullanabileceğiniz şal ve yelek örebilirsiniz.

Şahane bir örgü modeli ile anlatımlı modeller devam ediyor. Modelin ismi örümcek yuvası örgü modelidir. Bu örgü modeli hem kışlık hemde yazlık örgülerde kullanılabiliyor. Yelekler, şallar ve bluzlar için uygun bir model olan örümcek yuvası örgü modeli şişle örülüyor. Gönül hanımın mükemmel anlatımıyla bu örgü modelini tüm detaylarında öğrenebileceksiniz. El işi sezonunun başlamasıyla yeni motifler öğrenmek isteyenler için bu bir fırsat.

Örümcek Yuvası Örgü Yelek Modeli

Örümcek yuvası örgü modelinin motifleri 6 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. 3 motif için 18 ilmek 2 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 20 ilmekle bitiyor. Şişe 20 ilmek atıp hazırlayarak ilk sıra gidiliyor.

Anlatımlı Örgü Yelek Motifleri

Örümcek yuvası modelinin detaylı anlatımı için Gönül hanımın videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Örümcek Yuvası Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın