Yeni Hobi

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Örümcekli Kum Boncuklu Çiçek Tığ Oyası Modeli

7 Kasım 2018
Örümcekli Kum Boncuklu Çiçek Tığ Oyası Modeli

Hem çiçekli hemde boncuklu tığ oyası modeli. Toplamda 7 tane boncuktan çiçek yapılarak oluşturan oya modeli yazma ve havlularda kullanılıyor.

Bu oya modelinde bir çok oya bir arada bulunuyor. Örümcek, boncuk ve çiçek oyasının birleşmesiyle ortaya çıkan harika bir sanat eseri. Her bir oya için toplamda 7 tane kum boncuk kullanılıyor. İlk olarak örümcek yapılarak oyaya başlanıyor. Yandaki kutuya kapatılıp bu işlem sıra boyunca devam ediyor. Yalnız tığ battılar üzerindeki bütün kutulara yapılıyor. Oyanın ikinci sırasına geçildiği zaman boncuklar ipe dizilir ve ilmekler toplanıp aralarında çekilen zincir sayılarını daha kısa yapabilirsiniz. Oyanın geniş olmasını isteyenler örümceklerin boyunu uzun tutabilir, küçük görünmesini isteyenler ise örümceklerin boyunu kısaltabilirler.

Örümcekli boncuklu tığ oyası

Yakın zamanda evlenecek kişiler bir heyecan içine düşmüşler. Hem oya seçimine karar veremiyorlar hemde en güzel modeli yapmak istiyorlar. Bizim de önerimiz oya modelleri kategorisinden kendilerine model seçmeleri. Hem gençler hemde orta yaş için birbirinden güzel başörtüleri için oyalar bulunuyor. Örümcek i boncuk oyasını öğrenmek isteyenler aşağıya bakınız…

Tığ İşi Örümcekli Kum Boncuklu Çiçek Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.