Oya Tutkunlarına Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Oya tutkunlarına 40 değişik tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Sizin de çok hoşunuza gidecek modelleri sizler ile buluşturmak için sabırsızlanıyorum. Artık sürekli yaptığımız modellerden sıkıldık elbette. Değişik ve yeni tığ oyaları arayışı içerisindeyiz. Biz de sizler için hem değişik hem de sıradanlıktan uzak tığ oyaları seçtik. Dilerseniz hep birlikte bu tığ oyalarına bir göz atalım, ne dersiniz?

Çok Sevilen 40 Değişik Tığ İşi Oya Modeli

Görselde gördüğünüz tığ oyası hem çok hoş hem de yapılışı çok basit. Gerçekten hemen hemen her hanımın yapabileceği bir model bu. Ama derseniz ki benim yapılışı hakkında hiçbir fikrim yok. Sizler için de yöntem çok basit. Yapılışı hakkında YouTube ve internetten bilgi alabilirsiniz. Hem de videolu bir şekilde. Videolu bir şekilde anlatımlı olarak yapılışı hakkında bilgi almak sizin de işinizi kolaylaştıracaktır.

2019 yılında en çok sipariş alan bu tığ oyası. Sadece başörtü kenarında değil havlu kenarında da kullanılıyor. Gerçekten havlu kenarlarına da çok yakışıyor tığ oyaları. Sizin de hoşunuza gidecek tığ oyaları etrafınızdaki kişiler tarafında da merak edilecek. Hatta sipariş bile vereceklerdir. Tığ oyası yaparak para kazanmak da çok mantıklı hanımlar. Dilerseniz siz de bu şekilde gelir elde edebilirsiniz.

Yıldız şeklinde olan bu tığ işi oya modeli benim oldukça hoşuma gitti. Hem de siyah başörtü kenarına rengarenk tercih edilmesi de başörtüyü patlatmış ve çok hoş durmuş. Sizin de elbette tercihiniz olabilir. Siz de bu şekilde tercihlerinizi oluşturabilir, hem kullanabilir hem de çeyiz bohçalarınızda bulundurabilirsiniz. Bu yıldızlı tığ oyasına da talep oldukça fazla olacaktır. Şimdiden hazır etmeye başlayın hanımlar.

Yeni Yıla Özel Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.