Özel Günler İçin En Zarif 20 Örgülü Saç Modeli

Örgülü Saç Modeli

Özel günleriniz, balo, mezuniyet töreni veya bir resmi etkinliğiniz için saç konusunda ilham mı arıyorsunuz? Bu yazımız sizler için. Örgü saç modeli böyle günlerde size kendinizi prenses gibi hissettirmede çok iyi bir tercih olacak. Özel günlerinizde sizi çok iyi hissettirecek masalsı saç modellerimiz için yazımızı inleyebilirsiniz.

1) Fransız Örgülü Saç Modeli

Fransız Örgüsü

Bu saç modelinin ilgi çekici ve salaş görünümü sayesinde oldukça etkileyici gözükeceksiniz.

2) Hollanda Balık Kuyruğu Taç Örgüsü Saç Modeli

Prenses gibi hissetmek için tabii ki bir taca ihtiyacınız olacak. İşte bu saç modelimiz sayesinde baloda kendinizi prenses gibi hissedecek ve oldukça tatlı gözükeceksiniz.

3) Festival Kraliçesi Örgüsü Saç Modeli

İlginç örgüler festival alanlarıyla sınırlı kalmamalıdır. Dağınık bir balık kuyruğuna giren bu  Hollanda örgüsü dans pistinde göze çarpan bir saç modeli olacak. Bu örgü modelini siyah bir elbise ve sade bir takıyla kombinlemek muhteşem olacak.

4) Bükülmüş Üçlü At Kuyruğu Saç Modeli

 

Genellikle balık sırtı veya Fransız örgülerle sınırlı kalan saç modellerine halat örgülerini de eklemenin zamanı geldi. Şu zarif görüntüye bir bakın. Gecenin dikkat çekeni siz olacaksınız.

5) Taç Örgülü Saç Modeli

Tabii ki de her saç modeli tek bir stille sınırlı değil. Taç örgü modellerini de istediğimiz şekilde kullanabiliriz. Juliet’e layık bir taç örgüsü görünümü veren bu saç modeli oldukça şık bir hava katıyor.

6) Romantik Dönüşlü Saç Modeli

Bu romantik kıvrımlar klasik kıvırcık saç örgüsünün benzersiz bir modelidir. Arkasında güzel detaylara sahip bir elbiseniz varsa bunun gibi bir kabarıklık harika bir seçim olacaktır. İnsanların elbise stilinize müdahale etmeden saç stilinize hayran kalmalarını sağlayacak!

7) Asimetrik Örgü ve Topuz Saç Modeli

Tek askılı bir elbiseye sahipseniz bu Fransız örgüsü ve alçak topuz gibi bir yan saç modeli ile stilinizi tamamlayın. Muhteşem gözükeceksiniz.

8) Yaratıcı Örgü Saç Modeli

Örgülü bir saç modeline görsel ilgi eklemenin kolay bir yolu birleşik bir örgü oluşturmaktır. Bu tarz bir halat örgüsü, sonsuzluk örgüsü ve balon at kuyruğunun birleşimiyle çok hoş bir saç modeli elde edebilirsiniz.

En Zarif Örgü Modelleri Yapılışı

Yayınlayan

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.