Papatya Zambak İki Renkli Çiçekli 3 Tığ İşi Oya Modeli Anlatımı

Tığ oyalarını süsleyen çiçek desenli motifler tüm hanımlar tarafından çok beğenilmektedir. Sizler için 3 ayrı anlatımlı çok şık modellerin videolar hazırladık. Modellerimizi çok beğeneceğinizi umarak bir an önce örmenizi tavsiye ederiz.

İlk modelimiz papatyalı oya modeli. İlk olarak yazmanızın tığ battısını hazırlayıp üst sırasını örüyorsunuz. Papatyaları daha önceden motif olarak hazırlayabilirsiniz.Farklı renklerini örebileceğiniz modeli iyi günlerde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Çok beğenilen zambak modelini havlu kenarları da dahil tüm kenar süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Modelin çok gösterişli ve şık olması gözünüzü korkutmasın, hazırlaması çok zevkli ve kolay bir modeldir. Modeli bohçalarınız için hazırlamanızı tavsiye ediyoruz.

İki renk ip ile hazırlanan çiçekli oyalar her zaman çok talep görmüştür. Biz de sizler için çok şık iki renkli oyayı hazırlarken seveceğiniz düşündük. Kibar çiçekli şık modeli çeyizleriniz için hazırlayıp herkesin aklında kalabilirsiniz.

Umayın tığ oyaları’na youtube kanalı için hazırladığı güzel videolar için çok teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, destek olabilirsiniz.