Para Kazandıran En Farklı Bebek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bebek örgü modellerini sizler için hazırlandık. Sizler de bu modelleri yaparak en güzel ve en yeni modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız örgü modelleri kış aylarını vazgeçilmezi olacak sizler de kış ayları için yapacağınız örgü modellerini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz modelleri eklerken kolay yapılabilir olmasına dikkat ettik. Sizler de kolay yapılan bu örgüleri yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği bu örgüleri yapmak çok kolay basit olan örgüyü dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Örgü Modelleri

İki renk tonu ile hazırlanmış olan örgü modeli farklı fiyonk detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu ceket örgü modelini yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sade model seven hanımların tercihi olan ceket ve şapka örgü modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de bunu hemen yapmaya başlarsanız bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan kırmızı ceket model üzerine yapılmış olan papatyalar ile süslenmiş olan örgü modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Sizler de bu modeli dilediğiniz renk tonları ile hazırlayabilirsiniz.

Krem ve kahve tonların yer aldığı örgü modeli şapka ve patik örgüsü ile birlikte hazırlanmıştır. Sizler de en yeni ve ön kolay modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kahve ve krem renk tonları ile hazırlanmış olan battaniye örgü modeli yıldız detayları ile çok güzel görünmektedir. Sizler de yıldızlar ile hazırlanmış olan bu örgü modelini detaylar ile süsleyerek harika modelleri sahip olabilirsiniz.

Şort ve patik örgü modeli fiyonk detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu modeli yaparak en yeni ve en kolay modelleri sahip olabilirsiniz.

İki renk hazırlanmış olan pembe ve krem renklerin yer aldığı ceket örgü modeli kız bebekler için hazırlanmış özel günlerinizde bebeklere bu modelleri hazırlayıp giydirebilirsiniz.

Görselde yer alan fiyonk detaylı hazırlanmış olan ceket örgü modelini sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Basit Yapılan Örgü Modelleri

İki Şiş ile Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Köşesi (Youtube)

Videoda yer alan yapım aşaması pratik ilerleyen kolay örgü modelini sizler de yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Yapım aşamaları detaylı şekilde sizlere sunuluyor. Yapacak olan hanımlara kolay gelsin.