Para Kazandıran Harika Lif Modelleri

Sevgili takipçilerimiz kıymetli hanımlar En sevdiğimiz el işi başlıklarından bir tanesi olan lif yapımı ve lif örnekleri yazımız da sizlere güvenli kullanabileceğiniz hediyelik veya günlük kullanıma uygun renk renk desen desen harika lif örneklerini sunacağız. Kare yuvarlak üçgen uzun ve birçok farklı şekilde yapabileceğiniz lif örneklerinden küçük kesitleri yazımızda bulabilirsiniz. Sevdiğiniz modelleri seçerek bizleri bildirebilirsiniz. Bu sayede sizler için özenle hazırladığımız yazılarımızda kendi beğendiğimiz değil bizzat sizlerin beğendiği modelleri bir araya getirerek oldukça verimli bir yazı ortaya çıkartmak istiyoruz. Değer verdiğiniz bir yere giderken hediyelik olarak götürebileceğiniz lif örneklerini baktığımızda günlük kullanımın haricinde biraz daha şıklık zerafet ve şatafat görebiliyoruz. Hepinizin gözdesi olacak bebek lif örneklerinde ise en çok beğeni olan modelleri bir araya getirmeye çalıştık. Şimdi vakit kaybetmeden yukarıda sizleri ile detaylı görsellerini paylaştığımız lif örneklerini incelemesine geçelim.

Kolay Lif Modelleri

Görselde yer alan çiçek model lif modeli en sevilen modelleri arasında yer alırken Sizler de bu modeli yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yıldız model lif örneği kabartmalı şekilde hazırlanmıştır sizler de kabartmalı yapılan bu lif örneğini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bebeklerinizi çok mutlu edecek lif modeli rengarenk tercih edilmiştir. Banyo sevmeyen bebekler bu güzel lif modeli ile banyoları çok sevecek.

Farklı model arayan hanımlara hitap eden lif modeli rengarenk tercih ederek hazırlanmıştır ve tek renk üzerine hazırlanan alıyorsunuz modeli çok güzel görünmektedir.

Sepet lif modelleri arasında en çok tercih edilen modeli sizler de yaparak çiçek ve boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı lif modeli hamarat hanımların tercihi olmaya devam ediyor.

Gelin damat lif modeli siyah beyaz renkler tercih edilerek hazırlanmıştır. Fiyonk detayı ile süslenmiştir.

Tavşan model lif örneği havuç detayı ile süslenmiştir. Sizler de bu modeli yaparak en yeni ve güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

En Yeni Lif Modelleri

Kare Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ören Hanım (Youtube)

Sevgili takipçilerimiz yukarıda yukarıda sizlere sunduğumuz tamamen pamuk ipliklerle yapılmış lif örneklerini kendiniz kullanırken veya en değerli varlıklarımız olan bebeklerimize kullanacağımız zaman gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Şahane lif örneklerini görsellerimizden yardım alıp fikir sahibi olarak dilediğiniz ufak yorumlar ile daha muhteşem hale getirebilirsiniz. Lif yapımı anlatım videomuzda açık anlatımlı birisini sizlerin beğenisine sunduk. Şimdi sizleri lif yapımı anlatım videomuzu izlemeye davet ediyorum. Kolay gelsin.