Patik Çanta Ceket Çiçekli Bebek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar çanta patik ceket birçok örgü modelini bugün sizler için özenle seçtik. Özenle hazırlamış olduğumuz bu örgüler gösterişli olmasının yanında kolay yapılabilen modellerdir. Kış aylarında oldukça güzel görünen örgüleri hazırlayarak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız örgüyü yapıp kısa sürede bitirebilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan örgüler hamile anneler ve yeni doğum yapan anneleri hediye edebilecek harika bir modeldir. Kolay şekilde yapacağınız bu örgü modelini detayları ile süsleyebilirsiniz. Ponpon ve çiçekli hazırlanan örgüler çok güzel görünmektedir. Sizler de tarzınızı uygun seçeceğinizi örgüleri dilediğiniz kadar renk ekleyerek hazırlayabilir veya tek renk tercih edebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Yepyeni Örgü Modelleri

Patik örgü modelleri arasında en sevilen ve en güzel renkli modeli sizler için seçtik. Severek kullanacağınız püsküllü örgüyü kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Sade ve şık hazırlanmış erkek bebekler için tasarlanmış olan yelek örgü modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de bu yelek örgüsünü kısa sürede kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beyaz ceket örgü modeli üzerinde yer alan küçük detaylar ile hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel örgü kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüyü dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk hazırlayabilirsiniz.

Sade hazırlanmış olan ceket örgü modeli hem kız hem erkek bebekler için yapılabilecek en güzel modellerdendir. Sizler de bu güzel modeli yapabilir ve hamile annelere hediye edebilirsiniz.

En Kolay ve Yeni Örgü Modelleri