Pembe Aşkına Bebek Yelek Hırka Lif Kalpli Fıstık Örgü Modeli

Bugün sizlere çok güzel ve kolay bir örgü modelinin anlatımını yapacağız. Liflerde bebek yeleklerinde atkı ve battaniyelerde kullanacağınız bu örgü modeline hayranı olacaksınız.

Kalpli fıstık modelimizi örmesi oldukça kolaydır. Modelimizi oldukça gevşek örerseniz daha model daha güzel bir görüntüye sahip olacaktır.

Örgümüzü üç renk iki renk ve dilerseniz tek renkle de örebilirsiniz. Her haliyle model kendini çok güzel bir şekilde belli etmektedir.

Orta kalınlıkta ipler ile örebileceğiniz modeli çok kalın tığlar ile örmemelisiniz. Modelimizin yapılışının tüm detayları aşağıda yayınladığımız videoda sizlere sunulmuştur. Daha kolay örme tekniklerini öğrenmeniz için videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Crochet örgü atölyesine güzel anlatımından dolayı teşekkür ederiz. Siz de youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın