Pembe Aşkına Çok Popüler İnci Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Anlatımı

Her şeyin pespembe olmasını sevenlere pembe sevgisi inci boncuklu tığ oyası modeli. Pembe başörtüleri için olağanüstü bir model.

Anadoluda yıllardır değişmeyen geleneklerin başında geliyor çeyiz hazırlamak. Hatta çocuklar doğar doğmaz çeyiz hazırlığı başlıyor. Çeyiz denildiğinde bir çok kişinin aklına yazmalar, danteller, örgüler veya günümüzde kullanım alanının olmadığı şeyler geliyor. İnsanların da değişmesiyle birlikte çeyizler de değişiyor. Fakat yazmalar hiç bir zaman çeyizlerde varlıklarını yitirmedi. Her çeyizde bulunması gerekenlerin en başında geliyor. Bir çok evlenen genç kızın çeyizine ya annesi yada anneannesi tarafınan koyulan yazmalar vardır.

Pembe boncuklu tığ oyası

Pembe bir yazmanın kenarına her motif için 3 tane inci boncuk kullanılmış. İnci boncuklar üçgen görünümlü olarak yapılmış. Bu bir çiçeği de veya hayal gücüne göre farklı birşeyi de anımsatabilir. Kolay tığ oyası yapılışı videoları ile çeyiz hazırlamak isteyenlere 12 dakikalık kısa bir video. Yazma yapsam da bana ne lazım olacak demeyin. Yaşamın bir çok alanında gerekli olan yazma çeyizlerde mutlaka bulundurulmalı. Meraklılarına yazma oyasının yapımı videosu.

Pembe Sevgisi İnci Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir