Pembe Aşkına Rengarenk Gösterişli Kolay Tığ İşi Oya Modeli

Herkese merhaba. Yazmalarınız için harika bir oya modeli ile karşınızdayız. Örmesi kolay tığ oyası modeli ile karşınızdayız.

Bir günde yazmanızı örüp bitirebileceğiniz kolaylıkta, rengarenk çıtı pıtı bir model olan oya modelimizi tığ ile örüyoruz.

Oyamıza başlamadan önce yazmamızın kenarına tığ battımızı yapıyoruz. Özellikle çiçek desenli yazmalara çok yakışan bir modeldir. Modeli dilerseniz çiçekli yazmalara tek renk olarak örebilirsiniz.

İki sırada örülen oyamızın renkli kısımlarını ikinci sırada örüyoruz. İlk sırada ağarlıklı olarak örümcek örüyoruz. İkinci sıramızı tek renk ip ile örüyoruz. Ördüğünüz birbirinden farklı ve renkli oya modellerini bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Şimdiden hepinize kolay gelsin.

Ören hanım’ a youtube kanalına hazırlamış olduğu video için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın