Pembe Aşkına Tığ İşi Yelpaze Modelli Bebek Patiği

Hepinize merhaba. Bebek patik modelleri için çok talepte bulundunuz, bizde sizler için hazırladık. Tığ işi yelpaze modelli bebek patiği modeli ile karşınızdayız.

blank

Yüzlerce bebek patiği modellerinden en güzellerini sizler için seçtik. Bebeklerinizin minik ayakları üşümesin diye, anneleri bu çok şık patik modeli le tanıştırmak istedik.

Yapımı oldukça basit olan, tığ işi yelpaze patik modeline açık renkler çok yakışmaktadır. Ama siz dilerseniz siyah ve kırmızısını da örebilirsiniz.

Patiğin örgüsüne, taban kısmından başlıyorsunuz. Modelde sayıları verilen patik modeli 1 yaş için uygundur. Patiğin hafif boğazlı olması, bebeğinizin ayağından çıkmasını önleyecektir.

Kadınlar,yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Hanımların elinden gelmeyecek, hiç bir iş yok. Siz becerekli hanımlara, bu güzel modeli örmenizi tavsiye ediyoruz. Modelin anlatımı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Güzel anlatımı için ELİF PİRENSİVE bebeğim ve örgülerim’ e çok teşekkür ediyoruz. Siz de kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın