Pembe Beyaz Renkli Sıralı İnci Boncuklu İğne Oyası Modeli

Birbiriyle en çok uyuma sahip iki rengin harmanlanmasıyla ortaya çıkan boncuklarla güzelliğine güzellik katılan sıralı incili iğne oyası modelini öğrenmek için malzemelerimizi hazırlayalım.

Oyamıza başlamadan önce ufak boy iki renk incilerimizi hazırlıyoruz. Örmesi kolay modeli şahane iğne oyası modelimiz çok beğeniliyor.

Modelimize beş zürafa işleyip başlıyoruz. Beşinci zürafanın içine yuva yapıyoruz ve büyük boy pır pırlar örüyoruz. Her motifte üç tane inci boncuk kullanıyoruz.

Oyamız özellikle namaz baş örtülerinin kenarına çok yakışmaktadır. Namaz örtülerinde tek renk boncuklar tercih etmenizi öneririz. modelin yapılışını aşağıdaki videodan izlemeyi unutmayınız. Hepinize kolay gelsin.

Züleyhanın tığ ve iğne oyalarına youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir