Fare Dişi Bebek Yeleği

Pembe Sevenlere Çok Şık Fare Dişi Örgü Yelek Modeli

Fare dişi örgü modeli kullanılarak yapılan bebek yelek ile karşınızdayız. Ayrıca fare dişi örneğinin yapılışını da konu altında bulunan videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Hülya hanımın yapmış olduğu yeleği sizinle paylaşacağız. Kendine ait olan Hülyanın dünyası adlı instagram hesabında paylaşılan bebek yeleği modelinin alt kısmını fare dişi örgü modeli ile örmüş.

Bu örgü modeli bebek yeleğine ve özellikle de mor ipliklere çok yakışmış. Yazımızda Hülya’nın yaptığı bebek yeleğine yer vereceğiz. En alt kısımda ise öğrenmek isteyenler vardır diye fare dişi örgü modelinin yapılış videosunu paylaşıyoruz. Dileyen kişiler izleyebilirler.

Fare Dişi Örneği

Bebek yelekleri çeşitli örgü teknikleri kullanılarak yapılıyor. Kimilerinde farklı robalar kullanılırken kimilerinin lastik kısımları farklı örülüyor. Ayrıca lastik üstünde kalan kısımda da farklı örgüler kullanılıyor.

Bu yelekte orta kısmında kullanılan örnek fare dişi örneğidir. Üst kısımlar için ise roba modelleri sayfasından beğendiğiniz bir robayı seçebilirsiniz. Şimdi gelin öncelikle yelek modelini bir inceleyelim, sonrasında ise fare dişi modelinin nasıl yapıldığına bakalım.

Fare Dişi Örgü Bebek Yeleği

Fare Dişi Yelek Örgü Modeli Yapılış Videosu

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.