Peri Kanatları Örgü Modeli Yapılışı

Peri Kanatları Örgü Modeli

Çocuk ve bebek örgülerinde, çeyizlik yelekler gibi her türlü örgüde kullanılabilen peri kanatları örgü modeli detaylı anlatımı.

Peri Kanatları Örgü Modeli

Bir çok kişinin ilk defa ismini duyduğu bir örgü modeliyle sizinleyiz. Örgü modelinin adı peri kanatları ve şiş işi örgüyle örülüyor. Örgü videosu sayesinde bu kanatlı örgüyü öğrendikten sonra istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Örgü ile kıyafetler örerken önemli olan şeylerin başında motif yapılışı geliyor. Örneğin bu modelde ilk olarak peri kanatları motiflerini öğrenmeniz lazım. Bu modeli öğrenirseniz lastik, yaka ve kol kesim kısımları en basit yerlerdir. Onun için örgücüler ilk olarak motiflerin yapımını öğreniyorlar. En fazla örgü arşivi yeni hobiler sitesinde bulunuyor. İzleyen kadınlar yaptıkları örgülerlerle hem kendilerine hemde bebeklerine kıyafetler yapıyorlar.

Peri Kanatları Örgü Modeli Yapılışı

Örgü modeli için videoda anlatılan eksikleri tamamlayın. Sonrasında ise 17 dakikalık şiş işi örgü videosunu izleyin. Peri kanatları motiflerinin yapılışı ve ilmek sayıları bu videoda bulunuyor. Bu model ile güzel bir çeyiz yeleği ve bebek yelekleri örülebilir. Örgü sezonunda öğrenilmesi gereken videolardan biri.

Bir cevap yazın