Pike Kenarına Renkli Dantel Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel dantel modellerini sizlere sunuyoruz. En güzel dantel modellerini sizler de sahip olmak istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi olan ve değerli çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi olan dantel modelleri birçok alanda hazırlanabilir. Masa örtüsü, kenarı pike kenarı, perde uçları, salon takımı, havlu kenarları ve daha birçok alanda dantel modellerini tercih edebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı dantel modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan dantel modellerini eklerken hamarat hanımların tercihi olan zor dantel modellerinde ekledik. En yeni ve en güzel modelleri yaparak sizler de satışa sunabilirsiniz. Çok satan modelleri eklerken sizlerin kolay yapabilir olmasına da özen gösterdik. Detaylı şekilde inceleyerek dantel modellerini süsleyebilirsiniz. Dilerseniz boncuk ve çiçek detayları ile dantelleri en farklı görünüme getirebilirsiniz. Salon takımlarında en çok tercih edilen beyaz renk olurken pike kenarlarında kumaşlara uygun renkler seçebilirsiniz. Sizler zevkinize uygun renkler seçerek dantelleri farklı tarzlara getirebilirsiniz. Hadi birlikte buradan dantel modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Dantel Modeli Örnekleri

Sade model seven hanımlara görselde yer alan dantel modelini öneriyoruz. El emeğinin oldukça yoğun kullanıldığı dantel modeli hamarat hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Sizlerden hamaratlığınızı sergilemek için çeyizlerinize bu güzel dantel modelini yapabilirsiniz.

Farklı model arayan hanımlara hitap eden görselde yer alan dantel modeli şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Sizlerde en güzel modelleri hazırlayarak dantel örneği olarak çeyizinize ekleyebilirsiniz.

Oldukça işçilikli olan pike kenarına yapılmış olan dantel modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen bu danteli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Beyaz renk hazırlanan dantel modeli şık tasarımı ile çeyizlerinize çok yakışacak. Değerli çeyiz sandıkları oluştururken en yeni dantel modellerini eklemeyi unutmayın.

Satış rekorları kıran dantel modeli en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizler de bu modeli yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Çeyiz hazırlığı yapan hanımlar kumaş seçmeden önce beyaz dantel modelini yaptırıp sardırabilir daha sonra evliliğinize yakın dantelleri sardırabilirsiniz.

Yapılış aşaması zor olan ağır dantel modelini hamarat hanımlara sunuyoruz. Sizler de hamaratlarınızı sergilemek için bu güzel dantel modelini hemen yapmaya başlarsınız bir ayda bitirebilirsiniz.

Sade model seven hanımların tercihi olan en yeni dantel modeli şık tasarımıyla çok güzel görünmektedir. Sizlerde en yeni ve güzel modelleri hazırlayabilirsiniz.

Değişik Dantel Modelleri

Gösterişli Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya ve Dantel Dünyası (Youtube)

Merhaba hanımlar video da yer alan en güzel dantel modeli kolay yapılabilir olması ile en sevilen modeller arasında yer almaya devam ediyor. Sizler de basit yapılan bu modeli yeni öğrenseniz bile yapabilirsiniz. Yeni öğrenen hanımların en çok tercih modeller arasında yer alan danteli birçok alanda tercih edebilir ve set haline getirebilirsiniz. Çeyizlere değer katacak dantel modelini genç kızlar için hazırlayabilirsiniz. Yılların eskitemediği dantel modelleri şık tasarımıyla Anadolu’nun gözdesi olmaya devam ediyor. Sizler de bu güzel dantel modellerini yaparak kızlarınız için hazırlayabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldı dantel modelleri genellikle kenar kısımları geniş kullanılmaktadır. Sizler Dilerseniz kenar kısımlarına daha tercih ederek de hazırlayabilirsiniz. Farklı model arayanlara çok iyi gelecek olan dantel modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek dantel modelini hemen yapabilirsiniz. Kolay gelsin.