Pinterest’te Bu Şahane Boncuk Oyaları Çok Sevildi

Değerli takipçilerimiz kıymetli hanımlar bugünkü yazımızda sizlere birbirinden güzel rengarenk boncuklarla süslenmiş boncuklu oya modellerini sunacağız. Tek sıra sade oya kenarına bezenen boncuklar ile bütünleşmiş harika boncuklu oya modellerini sizler için bir araya getirdik. Sıralı dizilmiş hazır rengarenk boncuklar kullanılarak yapılmış modellerin yanı sıra inci boncuk detayları ile süslenmiş boncuk oyası örneklerini sizlere sunuyoruz. İsteğinize göre yapabileceğiniz boncuk oyalarında oya aynı kalsa bile sadece boncukları değiştirerek ortaya farklı modeller çıkartabilirsiniz. Bu yüzden bu yazımızda sizlerle paylaştığımız görseller tamamen yol gösterici değil boncuk oyalarında fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak içindir. Çeşitli renk ve desen de uygulanabilecek boncuk oyaları yapım olarak da oldukça pratik ve kolaydır. Beğendiğiniz modeli uygulayabilmeniz için yazımızın sonunda boncuk oyası yapımını anlatan detaylı videomuzu da sizlerle paylaşacağız. Sizler için seçtiğimiz bu görselleri hazırlarken klasikleşmiş modellerin dışına çıkmak istedik Bu sebepten son zamanlarda sosyal medyada en çok tıklanan bebeğini alan boncuk oyası örneklerini seçtik. Dilerseniz vakit kaybetmeden sizlerin de çok beğeneceğinizi düşündüğümüz boncuklu oya modellerini görselleri ile birlikte incelemeye geçelim.

Çok Güzel Boncuk Oyaları

Tek renk tülbent kenara rengarenk yapılan boncuk oyası modeli en çok satanlar arasında yer alıyor. Sizler de bu modeli yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımların tercihi olan boncuklu oya modeli rengarenk tercih edilmiştir.

Kolay yapılan boncuk oyası modelini yeni öğrenen hanımlara sunuyoruz. Sizlerde bu modeli kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz.

Yeni Boncuk Oyaları

Sade ve Şık Boncuk Oyaları Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşe Oyalim (Youtube)

Kıymetli takipçilerimiz yukarıda incelediğimiz boncuk oyalarını sizlerin de kolaylıkla yapabilmesi için detaylı anlatım videomuzu sizlere sunuyoruz. Videomuzu izlerken aynı zamanda boncuk oyası yapımına başlamanız sizlere video tamamlandığında elinizde bir boncuk oyası modeli olmadı imkanını sunacaktır. Bunun yanı sıra sevdiğiniz fakat yapımına başlamakta çekindiğiniz boncuk oyalarını videomuz yardımıyla oldukça pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Videoda belirtilen boncukları ve Oya modelini birebir uygulamak zorunda değilsiniz videomuzdan yardım alarak beğendiğiniz modeli kendiniz tasarlayıp kendin zevkinize göre boncuk seçerek ortaya daha kişisel ürünler çıkartabilirsiniz. Sizleri paylaştığımız görselleri inceleyip uygulamaya geçtiğinizde daha güzel modeller çıkaracağınızdan hiç şüphemiz yok. Boncuk oyası yapımında en büyük avantajınız pratik bir Oya modelinin kenarına yapılan boncuk gördüğünüzde aynısını yapıp sadece boncuk detaylarını değiştirerek ortaya farklı bir ürün çıkartabiliyor olmanız. Şimdi birlikte sizler için özenle hazırladığımız detaylı boncuk oyası yapımı anlatım videosunu izlemeye geçerim. Kolay gelsin.