Pinterestte Çok Aranan Bebek Kafalı Yelek Örgü Modeli ve Anlatımı

Pinterest te çok aranan beğeni rekorları kıran şimdiye kadar hiç bir yerde görmediğiniz kadar şık rengarenk bebek figürlü yelek modeline bayılacaksınız. Bu yeleği örmeyen kimseye kalmasın diye modelin yapılışını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilmeniz için hazırladığımız kısa anlatımlı videoyu mutlaka izlemelisiniz.

Kız ve erkek çocuklar için hazırlayabileceğiniz 2 yaş için uygun modele 35 ilmek ile haroşa örerek başlıyorsunuz. 5 sıra boyunca birer ilmek arttırıyorsunuz.

Örgünüzü bitirdikten sonra renkli ipler ile iğne ile beraber bebek kafalarının işlemelerini yapıyorsunuz. Hepinize kolay gelsin.

El işi krallığına güzel model için teşekkür ederiz. Destek olmak için youtube kanalına abone olup beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.