Pinterest’te Çok Tıklanan Boncuk Oyaları

Merhaba hanımlar pinterest’te en çok tıklanan ve çok beğeni alıp rekor satışlar alan boncuklu oya modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuklu oya modeli Hamarat hanımların tercih olmaya devam ediyor. Sizler de bu güzel boncuk oyası modellerini yaparak çeyizlerinizi ekleyebilir ve en gösterişli çeyizlere sahip olabilirsiniz. Farklı tasarım ve dikkat çeken boncuk oyası modelleri görenler kendi hayran bırakıyor. Kristal boncuk, kum boncuk ve yuvarlak boncuk kullanarak birçok boncuk oyası da hazırlayıp harika ürünleri sahip olabilirsiniz. Detaylarını hayran kalacağınız boncuk oyası modelleri Dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel boncuk oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Boncuk Oyası Modelleri

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan boncuklu oya modeli en çok tercih edilen modellerdendir. günlük kullanıma uygun olan boncuk oyası modeli üçlü şekilde hazırlanmıştır.

Renkli yazma kenarına yapılan en güzel ve en gösterişli modelleri Sizler de yaparak altın günlerinde sergileyebilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız bu modelleri kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlar görselde yer alan işçiliği en fazla olan boncuklu oya modeli şık tasarımıyla en sevilen modellerdendir.

Namaz örtüsü olarak kullanabileceğimiz kristal boncuklu kum boncukları ile yapılabilen gösterişli bu modeli sizler de yaparak mevlütlerde tercih edebilirsiniz ve şık bir görüntü ulaşabilirsiniz.

Yapım aşaması zor olan hamarat hanımların tercihi olan siyah tabanlı boncuklu oya modelini sizlerde dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz.

Kum Boncuk Oyaları

Yeni Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Mekikçi abla (Youtube)

Videoda yer alan boncuk oyası modeli en çok tercih edilen modeller arasındadır. Sizler de bu çok tercih edilen boncuklu oya modelini yaparak harika ürünlere sahip olabilir ve çeyizlerinize bu güzel modelleri ekleyebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuklu oya modelleri hamarat hanımların tercihi oluyor. Fakat videoda yer alan boncuk oyası modeli yapım aşamasının kolay olmasıyla yeni öğrenen hanımlara da hitap ediyor. Yeni başlamış olsanız bile bu boncuk oyası modelini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Detaylı şekilde inceleyerek iplik ve boncuk kalitesini öğrenebilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek yapım aşamalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.