Pinterest’te En Çok Paylaşılan Boncuklu İğne Oyası Modeli

Sosyal medya sitesi olan Pinterest’te en çok paylaşılan boncuk oyası modeli. Pinterest kullanıcıları boncuklu iğne oyalarını çok seviyor.

Pinterestte En Çok Paylaşılan Boncuk Oyası

Sosyal medya sitesi Pinterest’te el işleri ile sık karşılaşırız. Kadın yaptıkları el işlerini burada paylaşıyorlar. Kendileri yapmak isteyenler ise buradan fikir ediniyorlar. Pana bir diğer adıyla kategoriler var. Bu kategorilerin her birine ayrı isimler veriliyor. İğne Oyaları adında olan panolarda en çok boncuklu oyalar görülüyor.

Buradaki modelleri inceleyenler kendilerine bu oyalardan yapmak için kolları sıvıyorlar. Şimdi Pinterest’te en çok paylaşılan boncuklu iğne oyası modelinin anlatımını paylaşacağız. Neşe hanımın anlatımıyla 17 dakikada bu oyanın yapımını öğrenebilirsiniz. En güzel oyaların yapımlarını yeni hobi sitesini sık sık ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Tuhafiyelerden temin edeceğiniz boncukları yazma kenarına işlemek için videoyu izle!

En Çok Paylaşılan Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir