Pinterest’te Motifli Tığ İşi Oya Modelleri Çok Sattı

Değerli takipçilerimiz sizlerin beğenisine en çok tıklanan beğenilen modelleri sunmaya devam ediyoruz. Şimdi ise birlikte birbirinden muhteşem tığ işi oya modellerini inceleyeceğiz. Yenihobi.com olarak yazma kenarlarında havlu kenarlarında ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz tığ işi modellerinin en pratik olanlarını derledik. Pratikliğin yanı sıra bulduğumuz örnekler renk ve modellerin kombinlenmesi konusunda da fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Muhteşem görünüme sahip tığ örneklerini kendiniz hayal gücünüze göre de değiştirerek uygulayabilirsiniz. Kolaylıkla imal edeceğiniz tığ işi oya modelleri kızların, gelinlerin çeyizlerini süsleyecek. Dışarıdan alınıp çeyiz sandığına eklenen fabrikasyon modeller yerine el emeği ile yapılan tığ işi oya modelleri kullanmak çeyiz sandıklarının değerine değer katacaktır. Şimdi birlikte sizler için özenle bulup derlediğimiz Internetin en çok tıklanan, en özel ve yapımı kolay tığ işi modellerini birlikte detayları ile inceleyelim.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Çok gösterişli görünen tığ işi oya modelini sizlerde yapabilirsiniz. Tek renk yazma kenarına sıralı ve çiçekli iğne oyalarını en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Birçok tığ işi oya modelinden daha güzel görünen ve bir o kadar kolay olan tığ modellerini sizlerde yapabilirsiniz.

Pembe ve yeşil renklerin harika uyumu krem renkli yazma kenarına çok yakışmıştır. Basit olan tığ işi oyasını yapabilirsiniz.

@renkliyemeniler Instagram hesabından harika görünen tığ modellerini sipariş oluşturabilirsiniz veya model alabilirsiniz.

En yeni tığ işi oyalarını sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede basit şekilde bitirebilirsiniz.

Son zamanların en çok satan tığ modellerini sizlerde yaparak maddi gelir elde etmek için kullanabilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan tığ modellerini sizlerde harika şekilde süsleyerek tercih edebilirsiniz.

Annelerinize hediye olarak siyah yazma kenarına yapılan tığ oyasını yapabilirsiniz. Yıllardır hiç eskimeyen tığ modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Çok gösterişli görünen tığ oyası detayları ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Çok güzel görünen tığ modelini sizlerde çeyizleriniz için bir an önce yapmaya başlamalısınız.

Tek sıra yapılan tığ modelleri kolay yapılması ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Kroşe kullanarak da tığ oyası modellerini yapabilirsiniz. Farklı model isteyen gösterişli hanımlara en güzel tığ oyalarını sunuyoruz.

Çiçekli tığ işi oyası iki renk tercih edilerek yapılmıştır. Sizlerde en güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Motifli tığ işi oya modelini ayrı olarak hazırlayıp daha sonra yazma ve havlu kenarlarına ekleyebilirsiniz.

Çok satan tığ işi oyaları detayları ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Tığ örnekleri çıtı pıtı görüntüsü ile oldukça şık görünmektedir. Kibar tığ işi oya modeli arayanlara en güzel modelimizi sunuyoruz.

Çiçekli Tığ İşi Oya Modelleri

Tek Renk Yazma Kenarına Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Gül’ün El İşi Dünyası (Youtube)

Yukarıda sizler ile paylaştığımız tığ örneklerinin yapımı konusunda da işinizi kolaylaştırmak için sizlere yapımını detayları ile anlatan bir video sunuyoruz. Videoyu açıp izleyerek sizde anlatımda ki kişi ile başlayıp ortaya harika tığ işi ürünleri çıkarabilirsiniz. Anlatımlı videomuz da 5 ve 6 numara, çizmeli ve Altınbaşak marka iplik kullanılarak yapılmış, aynı marka ve numaraları kullanabileceğiniz gibi kendinizin sürekli kullandığı numara ve modeller varsa onlar dan da devam edebilirsiniz. Anlatımlı tığ oyası videomuz da uygulama yapan kişi el pratikliği sayesinde hızlı yapıyor fakat sizde videoyu yavaşlatarak izleyip el pratikliği kazanabilirsiniz. Sizlere her zaman yapımı en pratik ve kolay olan modelleri sunuyoruz. Şimdi birlikte videomuzu izleyip tüm detayları ile tığ işi oya modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Herkese iyi seyirler ve kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.