Pırpır Desenli Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler son zamanların en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Farklı desenleri dikkat çeken tığ oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ oyalarını yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Yeni gelinlerin, evlenecek hanımların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan tığ işi oya modelleri gösterişli olması ile dikkat çekiyor. Sizler de gösterişli modeller hazırlamak istiyorsanız büyük oya modellerini tercih ederek yapabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan oya modelleri çeyizlerin vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Sade model sevenler tek renk tülbent kenarını gösterişli model sevenler ise büyük ve rengarenk tülbent kenarlarına işleri harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz ve el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde inceleyelim.

Ağır Tığ İşi Oya Modelleri

Tek renk yazma kenarını hazırlanmış olan sarı ve turuncu renklerin yer aldığı tığ işi oya modeli büyük oya modeli seven hanımların tercihleri arasında yer alıyor. Ağır model sevenlerin de yapabileceği bu güzel model oldukça şık görünmektedir.

Pırpır model hazırlanmış olan tığ işi oya modeli büyük model seven ve gösterişli model seven kadınların tercihleri arasında yer alıyor.

Kaya model ve çiçek model birlikte hazırlanmış olan tığ işi oya modeli özel ve günlük kullanımda tercih edebileceğiniz harika bir modeldir. Kadınların altın günlerinde en çok kullandığı bu modeli sizler de yaparak satışa sunabilirsiniz.

Çiçekli Tığ İşi Oya Modelleri