Plastik çatalla fiyonklu oya

Plastik çatal ile fiyonklu yazma oyası modeli

İğne oyasına farklı bir model eklerken, plastik çatal ile fiyonklu yazma oyası model ortaya çıktı. Bu oyanın yapılışı ise çok kolay.

Plastik çatallar ile oya mı olur demeyin. Hemde o kadar güzel oluyor ki. Fiyonklu oyaya ayrı bir güzellik katıyor. Mevlüt örtüleri ve namaz başörtüleri için kolay ve şık bir oya isteyenler çok kısa sürede bu oyadan yapabilir. Bir iğne oyası çeşidi olan fiyonk oyasının plastik çatalla yapılışına şahit olacaksınız. Yazma oyasına farklılık katmak isteyen bir Youtuber arkadaşız kanalında muhteşem bir oyaya değinmiş. Sadece çatal ve iğne kullanarak basit ama bir o kadar da güzel oya elde etmiş.

Plastik çatalla fiyonklu oya modeli

İğne oyası modelleri o kadar farklı yapılıyor ki çatal bundanlar sadece birisi. Çakmakla, kalemle, şişle, kibrit kutusuyla ve hatta kulak çöpüyle yapılan iğne oyası modeli bile bulunuyor. Hayal gücü geniş olan kadınlar bunu değerlendirip yeni oyalar ortaya çıkarıyor. Gelin hep birlikte her yerde bulabileceğiniz plastik çatallarla yapılan iğne oyasını inceleyelim.

Plastik çatal ile fiyonklu yazma oyası yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir