Ponpon ve Boncuk Detayları ile Örgü Modelleri Çok Sevildi

Görselde yer alan birçok örgü modelini sizler için özenle seçtik çok severek kullanacağınız örgü modelleri ponpon ve boncuk detayları ile süslenmiştir. Düğme detayları ile de renk katılan bu örgü modellerini yaparak en güzel Ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken örgü modelleri en farklı modeller arasında yer alırken sizler de el emeği göz nuru ürünleri hazırlayabilirsiniz. Sade model isteyen hanımlar tek renk örgüler hazırlarken gösterişli model isteyen hanımlar rengarenk ve süslü modeller yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi bu örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Renkli Örgü Modelleri

Görselde yer alan sade model hazırlanmış olan örgü modeli fare dişi örgü modelleri arasında en çok tercih edilendir. Sizler de çok severek kullanacağınız örgü modellerini dilediğiniz renklerde hazırlayarak yapabilirsiniz.

İki renk hazırlanmış olan örgü modeli çok tercih edilen modeller arasındadır. Sizler de çok severek kullanacağınız bu örgü modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan beyaz renk ceket örgü modelini sizlere sunuyoruz Sizler de bu model itelediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

Pembe renk hazırlanmış olan ceket örgü modeli çok güzel görünmektedir. Kız bebekleriniz için bu güzel örgü modelini yapabilirsiniz.

Görselde yer alan örgü modeli daha önce görmediğiniz modeller arasında yer alacaktır. Sizler de bu sade modeli yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Beyaz renk hazırlanmış olan yelek örgü modeli fiyonk detayları ile süslenmiştir. Fiyonklu hazırlanan örgü modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Fiyonklu Örgü Modelleri

Farklı Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Kardeş Örgüler (Youtube)

Videoda yer alan fare dişi kapşonlu örgü modeli sadece beşik modeller arasında yer almaktadır .Sizler de çok güzel görünen bu örgü modelini yaparak en farklı ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı tasarımı ile dikkat çeken örgü modellerini çiçek ve ponpon detayları ile süsleyerek kullanabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modelleri son zamanlarda çok satıyor. Sizler de çok satan modelleri yaparak maddi kadar elde edebilirsiniz. Video izleyerek detaylı şekilde yapım aşamalarını öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.