Popüler ve İddialı Tığ İşi Oya Modelleri

Popüler ve iddialı tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizler için en çok tercih edilen ve en çok sipariş alan tığ oyası modellerini seçtim. Bu modellerin hanımlar tarafından sıklıkla yapıldığını gözlemledim. El işiyle uğraşan her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modellerini sizler de yapabilir ve harika işler ortaya koyabilirsiniz. Şimdi dilerseniz popüler ve iddialı tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli oldukça şık görünüyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem tığ oyasını yaparak siparişleri daha fazla arttırabilirsiniz. Hanımlar tığ işi boncuklu oya modellerini daha çok seviyorlar. Sizlerin de tercihi bu yönde olabilir ve başörtüye uygun boncuklar kullanarak harika tığ işi oya modelleri elde edebilirsiniz.

Görselde oldukça şık tığ işi oya modelini görüyoruz. Bu modeli sizler de tercih ederek muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Evde olduğumuz bu zor günlerde de güzel bir uğraş, bir hobi olarak bu tığ işi boncuklu oya modellerini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli başörtüsü kenarına yakıştığı gibi havlu kenarına da çok yakışacaktır. Sizler de havlu kenarında sadece dantel değil, tığ işi oya modeli de tercih edebilirsiniz. Böylelikle havlu kenarları da oldukça şık olacaktır. Bunun yanı sıra bu havlu kenarlarını çeyiz bohçalarında da tercih edebilirsiniz. Tığ işi oya modellerini havlu kenarıyla uyumlu seçerseniz güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz oldukça zarif tığ işi oya modelini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılışını öğrenmek için İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyebilirsiniz. Böylelikle ortaya kolay yapabileceğiniz çok hoş tığ işi oya modelleri çıkacaktır.

En Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.