Popüler ve Şık Panço Şal Örgü Modelleri

Örgüler severek yaptığımız faaliyetler arasında yer alıyor. Kullanım alanları da oldukça geniş. Hem kıyafetlerde hem liflerde hem de süs eşyalarında kullanıyoruz. Kısacası aklınıza gelebilecek çoğu şeyde kullanılıyor. Biz bu yazımızda panço ve şal örgü modellerini ele aldık. Hanımların çok kullandığı ve severek yaptığı bu örgü modelleri oldukça da popüler. Sadece hobi olarak değil bu panço şal örgü modellerini yaparak para kazanan hanımlar da bir hayli fazla. şimdi dilerseniz popüler ve şık panço şal örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Panço Şal Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz şal örgü modeli çok seviliyor. Şallarda kullanılan iplikler değişiklik gösterebiliyor. Kışın kullanacaksanız daha kalın iplikleri tercih edebilirsiniz. Ama yazın kullanacaksanız daha ince iplikleri tercih etmeniz iyi olacaktır.

Örgüler hem şiş hem de tığ ile yapılabiliyor. Siz hangisini daha rahat kullanıyorsanız onunla yapmanızı öneririz. Ama tığ ile yapılan panço şal farklı olacaktır. Şiş ile yapılan panço şal örgü modeli farklı olacaktır. Görselde gördüğünüz ince ipliklerle yapılmış bu şal modeli de çok güzel. Özel günlerde abiye ve elbiselerin üzerine de kullanabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz şal modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bir örgü modelidir. Ama yapılışı hakkında fikir sahibi olmayanlar olabilir. Bu gayet normal. Onlar da İnternet veya YouTube’dan video izleyerek bu örgü hakkında bilgi alabilirler. Anlatımlı video izlemek sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Hobi olarak zamanınızı güzel bir şekilde bu örgülerle değerlendirebilirsiniz. Ama sadece hobi olarak değil kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Kazanç elde etmek için bu panço şal örgü modelleri iyi bir tercih olacaktır. O halde hanımlar haydi örgü vakti.

Çok Muhteşem Panço Şal Örgü Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.