Popüler ve Şık Tığ İşi Oya Modelleri

Popüler ve şık tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok aradığımız değişik tığ işi oya modellerinin bir çoğunu biz sizler için seçtik. Her geçen gün tığ oyalarına yeni modeller ekleniyor. Bu modellere ayrı ayrı araştırıp ulaşmak bizi de yoruyor. Bizler bunu göz önünde bulundurarak birçok hanımın yaptığı değişik tığ işi oya modellerini derledik. Şimdi dilerseniz popüler ve şık tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz şahane tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu sevimli tığ oyasını yeşil, mavi ve pembe rengini kullanarak elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer başörtünüz ile uyumlu olacaksa bu renkleri tercih etmenizi öneririz. Başörtüsü kenarında olduğu gibi, havlu kenarında da tığ işi oya modelleri tercih edebilirsiniz.

Çok yeni ve çok değişik bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Sizlerin de gönlünü fethedecek bu tığ işi oya modeli şahane görünüyor. Laleli ve boncuklu tığ işi oya modelini daha önce hiçbir yerde görmemişsinizdir. Sizler de bu çok yeni tığ işi oya modelini hem kendiniz için hem de çeyizler için yapabilirsiniz.

Beyaz başörtüsü kenarına yakışacak bu tığ işi oya modelini yapmaya ne dersiniz? Sizlerin de ilgisini çekebilecek bu muhteşem tığ oyasının yapılışı da bir hayli kolay. Hemen hemen her hanımın yapabildiği bu tığ işi oya modelini yaparak farklılık yaratabilirsiniz.

Renkli ve sıralı tığ işi oya modelleri çok sipariş alıyor. Sizler de sipariş üzerine çalışıyorsanız muhakkak bu oya modelinden en az bir tane sipariş almışsınızdır. Bu renkli ve sıralı tığ işi oya modelini yaparken uyumlu renkleri seçmeye özen göstermeniz gerekir.

Çok Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.