Tığ İşi Büyük Boy File Alışveriş Çantası Modeli ve Yapılışı

Gündemden düşmeyen alışveriş poşetleri konusunda sizlere yardımcı olabilmeyi kendimize borç bildik. Büyük boy alışveriş çantası yapımını gelin hep beraber inceleyelim.

Hem şık, hem kullanışlı bir model olan büyük boy file çanta ile pazara markete gönül rahatlığıyla çıkabileceksiniz. Herkesin gözü çantanızın güzelliğinde olacak.

Çantanızı örmeye yirmi dört zincir ile başlayıp, üst sırasını sık iğne ile tamamlıyorsunuz. Kullanacağınız ipin dayanıklı olmasına özen gösterin.

Size çantayla ilgili değişik bir fikir verelim. Çantanızın içine astar dikebilirsiniz. Bu sayede çantanızın içinde neler olduğu gözükmez.

File çantadan bir kaç tane örmek işinizi kolaylaştıracaktır. Birini evinizde birini arabanızda birini çantanızda bulundurup, poşetlere para vermek zorunda kalmazsınız.

İşlevsel ve güzel çanta modeli için atolyehobi’ nin youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın