Pratik İlerleyen Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler son zamanlarda en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Farklı tasarımı ile oldukça güzel görünen tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Hayran kalacağınız tığ oyalarını yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz. Detayları ile süslenmiş olan tığ işi oya modelleri çiçek ve boncuk detayları ile hazırlanır. Sizler de bu güzel tığ oyalarını yapabilir ve çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak tığ işi oya modelleri en yeni ve en farklı modellerdendir. Sizler de bu modelleri hemen yapmaya başlarsanız çeyizlerinize ve satış yapmak için bu modelleri sergileyebilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en farklı tığ işi oya modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli model seven kadınların tercihi olan tığ işi oya modeli renkli model seven kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Sizler de bu güzel tığ işi oya modelini hemen yapıp bitirebilirsiniz.

Cenk marka tülbent kenarına hazırlanmış olan tığ işi oya modeli pırpır model seven hanımların tercihi oluyor. Sizler de bu güzel tığ oyalarını yapabilir ve kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Çiçekli tasarlanmış olan tığ işi oya modeli boncuk detaylı süslenmiştir. El emeğinin yoğun olarak kullandığı bu model hamarat hanımların tercihi oluyor.

Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ işi oya modeli rengarenk model sevenlerin tercih oluyor. Sizler de renkli model seviyorsanız bu güzel modeli tasarlayabilirsiniz.

Koyu renk seven hanımlar için tasarlanmış olan tığ işi oya modeli gösterişli modeller arasında yer alıyor.

Çiçekli Tığ İşi Oya Modelleri