Firkete ile pul oyası yapılışı

Pullu Firkete Oyası Yapılışı

Firkete oyasıyla yapılan pullu oyayı yeni başlayanların anlayacağı dilde paylaştık. Pullu oya yapılışı ayrıntılarıyla birlikte burada paylaşılmıştır.

Anlatımlı model arayan kişiler için oya modelleri kategorisinde paylaştığımız yüzlerce modele bir yenisini daha ekliyoruz. Firkete oyası ile pul oyasını birleştirerek yeni bir oya modeli elde edilmiştir. Pullar ve firketeler tuhafiyelerde satılıyor. Satın alıp yazmanıza bu oyayı yapmak isterseniz videosunu izleyebilirsiniz. Çıtı pıtı bir model olan pullu firkete oyası modelini kız kardeşim için yapmıştım. Yaklaşık olarak 10 tane tek renk yazmada bu örneği kullanmıştım. Tek sıra oya modeli olduğu için yapımı çok kolaydır. Derya hanımın anlatımıyla pullu oyanın yapım aşamalarına 14 dakikalık videoyla ulaşabilirsiniz.

Firkete ile pul oyası

Yeni hobiler sitemizin en çok bakılan oyalarıdan biri olan firkete oyalarını da çeyizlik olarak kullanabilirsiniz. Kolay firkete oyası yapılışıyla yeni başlayanların anlayacağı dilde paylaşılan videoda lazım olan gereçler ve tekniğine yer verilmiştir. Hanımlar size en güzel oyaları paylaşıp öğrenmeniz için yardımcı olacağız. Anlatımını istediğiniz farklı model olursa yorumlar yapıp bizden yapımını isteyebilirsiniz.

Firkete oyalı yazma

Pullu Boncuklu Firkete Oyası Yapımı

“Pullu Firkete Oyası Yapılışı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir