Rakipsiz Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

havlu kenarı iğne oyası modelleri

Rakipsiz havlu kenarı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Başlıkta da belirttiğim gibi gerçekten bu modeller rakipsiz. Artık biliyorsunuz ki iğne oyaları sadece başörtü kenarında değil havlu kenarında da kullanılıyor ve oldukça zarif de duruyor. Havlu kenarlarına işlenen birbirinden güzel ve rakibi olmayan iğne oyası modellerini de sizler için derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım, ne dersiniz?

Rakibi Olmayan Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

havlu kenarı iğne oyası modelleri

Harika bir iğne oyası modeli ile başlamak istiyorum. Bu iğne oyası modeli gerçekten de eşsiz ve benzersiz. Çeyizlerinize de oldukça yakışacaktır. Dilerseniz bu modeli YoTube’dan videolu şekilde izleyebilirsiniz. Anlatımlı olduğu için anlamanız daha kolay olacaktır.

havlu kenarı iğne oyası

Harika mı harika bir iğne oyası modeli ile başlamak istiyorum. Bu modeli havlu kenarında kullandığınız gibi başörtü kenarında da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. En güzel modeller arasında olan bu iğne oyası modeli 2019 yılının en çok tercih edilen modelleri arasında yer aldı.

iğne oyası modelleri

Çiçek detaylı iğne oyası modeli sizin de çok hoşunuza gidecek. Siz kendi havlu model ve rengine göre de bu çiçeklerin rengini değiştirebilirsiniz. Hangi rengi kullanırsanız kullanın bu iğne oyası modeli kendini gösterecektir. Ağır ve gösterişli bir iğne oyası modeli olması bu örneği rakipsiz kılıyor.

iğne oyası

Zarif bir iğne oyası modeli daha. Bu iğne modeli oldukça güzel. Çiçek detayları iğne oyası modelini de oldukça güzel kılıyor. Siz de bu modeli kaçırmayın. Görselde gördüğünüz iğne oyasını hemen hemen her havlu modeline yapabilirsiniz.

iğne oyaları

Renkleriyle birbiriyle uyumlu iğne oyası çeşidi oldukça zarif. Kesinlikle rakipsiz olan bu iğne oyası modeli tüm hanımlar tarafından sevildi. Bu işten kazanç elde eden hanımların da en çok sipariş aldığı model bu iğne oyası modeli. Siz de kaçırmayın hanımlar.

Hayır Diyemeyeceğiniz Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

iğne oyası örnekleri blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.