Renkli boncuklu oya yapılışı

Rengarenk Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

Son zamanların en sevilen ve en çok yapılan, rengarenk boncuklarla iğne oyası modeli yapılışı yenihobi.com’da.

İğne oyası sayfalarında son zamanlarda sıklıkla karşılaştığınız bir modeli öğrenmek isteyenler için bu yazıda yayınlıyoruz. Boncuklu oyaların hepsi çok beğeniliyor. Fakat bir oya yapmak istiyorum ama beni çok uğraştırmayacak ve görünüşü de şık olacak diyenler için renkli boncuklarla yapılan bu modeli öneriyoruz. Diğer oyalara nazaran daha kolay olan boncuklu oya modeli için çok fazla vakit harcamanıza gerek yok. İğne oyalarından en kısa sürede bitirilebilen modeli çeyizlik yazmalar için yapabilirsiniz.

renkli boncuklu oya

İnternet ve sosyal medya sitelerinde gezdiğinizde en çok karşılaştığınız oyaların anlatımlarını yayınlamaya devam etmekteyiz. Boncuklu iğne oyaları sayfasında bulunan bir çok modelin anlatımlı yapılışını ekledik. Sürekli karşımıza yeni örnekler çıkıyor. Güzel gördüğümüzü ve sizinde beğeneceğinizi tahmin ettiğimiz örnekleri yayınlamaya devam edeceğiz. Yeni hobi sitesini takip ederek oyaların yapılış videolarını izleyebilirsiniz.

Solak oyacıya ait olan rengarenk boncuklu oya videosu çok kısadır. Ortalama 5 dakika olan videoda tüm detaylara yer verilmiştir.

Renkli Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın