Rengarenk Çiçekli Örgü Çanta Modeli ve Yapılışı

Çıtı pıtı, rengarenk bir çanta modeli ile karşınızdayız. Çok alternatifli olan modeli ister çocuk çantası, ister yetişkin çantası isterseniz de lif olarak örebilirsiniz.

Çocuklarımız hayal dünyasına hitap edecek onları çok mutlu edecek harika bir model. Kız çocukları bu tarzda çantaları çok sever.

Çantanızın ilmeklerini küçük tutarak çocuk çantası, çoğaltarak yetişkin çantası örebilirsiniz, hatta çok küçük örerek lif olarak ta örebilirsiniz.

Çantanın yapımına taban kısmından başlıyorsunuz. Üst kısımlara doğru genişleterek ilerliyorsunuz. Çiçekler motiflerini daha önceden hazırlarsanız, işinizi kolaylaştırmış olursunuz.

Sizlerin ördüğü daha değişik çanta modelleri varsa bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Ördüğünüz çantaları güle güle kullanın. Hepinize kolay gelsin.Bu güzel çanta modeli için, Crochet örgü atölyesine teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın