Rengarenk Hazırlanan En Yeni Örgü Modelleri

Merhaba arkadaşlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Bebekleriniz için tasarlayacağınız örgüleri yaparak harika Ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. En yeni ve kolay yapılan örgü modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tek renk örgüleri sizlere önermeye devam ediyoruz. Daha önce görmediğiniz örgü modellerini eklerken kolay yapılabilir olmasına özen gösterdik. Sizler de kolay modelleri yeni başladınız bile yaparak kısa sürede bitirebilirsiniz. Detayları ile hazırlayacağınız örgü modellerini sizler de yapabilirsiniz çiçek ve boncuk detayları ile örgü modellerini süsleyebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modellerini yaparak sizler de hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Yepyeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan tulum örgü modeli şık görüntüsüyle kış aylarında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizlerle kış aylarının vazgeçilmez olan bu oyun yuvaları yaparak en yeni modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan beyaz taban üzerine hazırlanmış olan çilek model ceket örgü modeli düğme detayları ile de çok güzel görünmektedir. Sizler de bu modeli yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Sade model sevenlere hitap eden örgü modeli ayıcık figürleri ile süslenmiştir. Sizler de örgüleri yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

El emeği yoğun olarak kullanıldığı örgü modelleri detaylar ile süslenmiştir. Sizlerde bu ceket örgüleri yaparak farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Sadelikten yana olanlara en güzel modelleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

 

Pembe renk ceket örgüsünü yaparak dondurma model örgü modelini sizlerde yapabilirsiniz. Düğme detayı çok güzel görünmektedir.

Görselde yer alan yelek örgü modeli kabartmalı model hazırlandı. En yeni ve güzel örgü modeli şık tasarımı ile sizlere sunuluyor. Çok kolay olan modeli yeni öğrenenlere sunuyoruz.

Takım örgü modelini hamile annelere öneriyoruz. Patik örgü modeli en sevilen model olmaya devam ediyor. Sizlerde kabartmalı örgüyü yapabilirsiniz. Sade model sevenlere hitap eden örgü modeli şık görünmektedir.

Amigurimi örgü modelini sizlerde yaparak farklı hediyelik ortaya çıkarabilirsiniz. Fiyonk detaylı örgü modeli çok şık görünmektedir.

Ponpon detaylı örgü modeli erkek bebekleriniz için tasarlanmıştır. İki renk örgü modeli en kolay modeller arasında yer almaktadır.

Ceket örgü modeli sade model sevenlere hitap etmeye devam ediyor. Kolay örgüleri yeni öğrenen hanımlara öneriyoruz.

Renkli örgü modeli ceket örgüleri arasında yer almaktadır. Ponpon detaylı örgüyü yapabilirsiniz. Tahta düğme detaylı örgü modelini sizlerde kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kız bebek örgü modeli iki renk yapıldı. Sizlerde harika görünen örgüleri yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Çiçekli örgü modeli tek renk ceket üzerine yapılmıştır. Sizler de bu örgü modelini yaparak düğme detayları ile süsleyebilirsiniz. Sade model sevenlere hitap eden örgü modeli küçük detaylarla çok güzel hale gelmiştir.

Tulum örgü modelini Sizler de tek tek yapabilirsiniz. Dilerseniz de tulum örgütünü iki renkli yapabilirsiniz. En yeni modelleri yaparak ortaya harika ürünler çıkarabilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri

Kolay Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak:Örgü Sepetim(Youtube)

Videoda yer alan örgü yelek modelini sizlerde yaparak en güzel modelleri yapabilirsiniz. Hediyelik olarak bu yelek modelini hem kız hem erkek bebeklere yapabilirsiniz. Sade model sevenlere hitap eden örgüleri yapabilirsiniz. En yeni ve kolay yapılan örgüyü yeni öğrenen hanımlara öneriyoruz. Videodan detaylara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.