Rengarenk Tasarımı ile 30+ İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğum en güzel ve en gösterişli iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası örnekleri yeni öğrenenlerin bile yapabileceği iğne oyası modelleri en kolay modellerdir sade model seven hanımlar tek renk iğne oyası modellerini yapabilir. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği iğne oyası modeli en güzel ve en kolay modellerdendir. Sizler de bu güzel modelleri yaparak ortaya harika ürünler çıkarabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan ağır ve zor modeller oluyor. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyası modelleri şık tasarımıyla görenlere çeyizlerine yapmak için teşvik ediyor. Sizler de bu güzel iğne oyası modellerini dilediğiniz renk tasarımları ile hazırlayıp kalıp gibi duran iğne oyası modellerine sahip olabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni İğne Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan tülbent de içindeki renklerden tercih edilerek hazırlanan iğne oyası modeli en kolay ve en yeni modellerdendir. Sizler de bu modeli dilediğiniz tarzda hazırlayabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan renkli iğne oyası modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız bu modeli yapmak oldukça kolaydır.

Sade model sevenlere hitap eden iğne oyaları en yeni modeller arasında yer almaktadır. El yoğun olarak kullanılarak yapılan bu model ağır modeldir.

Mor renk yapılan ve iki renk hazırlanan en güzel iğne oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Kolay yapılan iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz.

Zor model sevenlere hitap eden iğne oyalarını sizlerde çıtı pıtı modelleri yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Sade model iğne oyası sevenler tek renk iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Farklı model sevenlere hitap eden iğne oyası modelini sizlerde basit şekilde yapabilirsiniz. Kadınların altın günlerinde tercih edeceği bir modeldir.

Çiçekli hazırlanan iğne oyası modelini sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz. Hanımlara bu güzel modeli öneriyoruz.

Çok Güzel İğne Oyası Modelleri