Rengarenk Tığ İşi Kolay Püsküllü Panço Modeli

Hangimiz bu modeli görünce maziye gitmiyoruz ki. İlk kullanıldığı günden bu yana modasını hiç bir devirde kaybetmemiş, her zaman favori modellerden olan püsküllü panço modeline neden biz de sahip olmayalım ?

Hanım dilendi bey beğendi modeli ile benzerlikler gösteren, kalın kışlık bir ip ile örebileceğiniz çok şık püsküllü bir modeldir.

Modelimize başlarken dördün katları olarak ilmek yapacağız. Boyun kısmında kafanızdan rahatça geçecek zincir ölçüsü ile başlamalısınız.

Baharlık bir model ile pançonuzun boğaz kısmını örmeyebilirsiniz ve daha ince ip kullanmalısınız. Ebruli ipler modele çok yakışmaktadır.

Pançonuza ayrı bir hava katan püsküllerin yapılışı aşağıdaki videoda yayınlanmıştır. İzlemenizi tavsiye ederiz. Hepinizin ellerine sağlık.

Şık panço modelini bizlere sunan atolye hobi’ nin youtube kanalına teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın