Rengarenk ve En Yeni İğne Oyası Modelleri

Merhaba Hanımlar. Bugün sizler için birbirinden güzel iğne oyası modellerini bir araya getirdik. Çok şık görünen iğne oyaları arasında en çok tercih edilenleri bir araya getirirken özellikle kolay yapılır olmasına özen gösterdik. Yapımı kolay olan iğne oyalarını yeni öğrenen hanımlar da pratik şekilde yapabilirsiniz. Bayramda başınıza takacağınız el emeği göz nuru iğne oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen iğne oyaları arasında yer alan birçok modeli hazırlarken renkli olmalarına özen gösterdik. Kadınların en çok tercih ettiği renkle iğne oyası modelleri ağır görünümü ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Zor yapılan iğne oyası modelleri hamarat hanımlar için özenle seçildi. Sizler de birbirinden güzel iğne oyası modellerini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz çeyizlerin vazgeçilmezi olan iğne oyalarını hazırlayarak kızlarınız için değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Hadi gelin birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel İğne Oyası Örnekleri

Görselde yer alan pembe tülbent kenarına yapılmış olan küçük lale ile model iğne oyası modeli tek renk tülbent kenarına hazırlanarak renkli iğne oyaları oldukça şık görünüme ulaşmıştır. Sizler de bu çıtı pıtı görünen iğne oyası modellerini çeyizleriniz için yapabilirsiniz çeyizlerin vazgeçilmezi olan tülbent kenarına yapılan iğne oyaları hem kibar hem de güzel görünmesiyle rövanşta.

El emeği göz nur çeyizliklerin vazgeçilmezi olan iğne oyası modeli ağır model seven hanımlara hitap ediyor. Sizler de ağır ve zor modeller seviyorsanız görselde yer alan iğne oyalarını hazırlayabilirsiniz.

En yeni ve güzel modeller arasında yer alan iğne oyası modeli pul detayları ile süslenerek bayramlıklarınızı tamamlayacak bayramda kullanabileceğiniz pullu iğne oyaları şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir.

Yeni öğrenen hanımlar için özenle seçilmiş olan iğne oyası modeli dağ model ile birlikte hazırlanarak tamamlanmıştır. Yeni başlayan hanımlar bu kolay modeli yapabilirsiniz ve özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan iğne oyası modeli siyah tülbent kenarına siyah iğne oyaları ile tamamlanmıştır. Oldukça güzel görünen iğne oyası modeli bütün kombinlerini de uyum sağlayacaktır. Sizler de bu modeli yaparak günlük kullanımınızda tercih edebilirsiniz.

Farklı görünen iğne oyası modeli şık tasarımı ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Sizler de bu güzel modeli hazırlayarak özel günlerinizde iğne oyaları arasına ekleyerek kullanabilirsiniz.

Çiçekli iğne oyası modelleri motifli modeller arasında en çok tercih edilen modeldir motifli iğne oyasını modelini sizler de yaparak çeyiz sandıklarınızı ekleyebilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Modelleri