Rengarenk ve Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Değerli hanımlar son zamanların en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyaları arasında en çok tercih edilen modelleri sizlere sunuyoruz. Farklı model sevenler için tasarlanmış olan tığ işi oya modeli sadelikten yana olan hanımların tercihleri arasında yer alıyor. Sizler de çeyizleriniz için birbirinden güzel tığ işi oya modelini yapabilir ve harika modellere sahip olabilirsiniz. Çeyizleriniz için hazırlayacağınız tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin de hazırlamış olduğu tığ oyası en güzel ve en farklı modellerdendir. Kroşe kullanarak da bu harika tığ oyalarını yapabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en farklı tığ oyalarını detaylı şekilde inceleyelim.

Kolay İlerleyen Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan sade ve şık tasarımıyla oldukça güzel görünen tığ oyalarını sizler de yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan çiçekli tığ oyalarını dilerseniz boncuk detaylarını artırarak daha güzel hale getirebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli en farklı ve en yeni modellerdendir. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlere de hitap eden tığ oyası oldukça hızlı ilerlemektedir.

Son zamanların en çok tercih edilen tığ işi oya modelini sizlere sunuyoruz. Çeyizleriniz için hazırlayacağınız tığ modellerini dilerseniz tek renk tülbent kenarlarına dilerseniz renkli tülbent kenarına yapabilir ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan tığ oyası farklı model seven kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Kaliteli ipliklerle hazırlayacağınız tığ modellerini sizler de yaparak kalıp gibi duran tığ işi oya modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi İğne Oyası Yazma Modelleri