Renk Renk Çok Kolay Lif Battaniye Atkı Panço Örgü Modeli

Hepinize merhaba. Örgü örmeye yeni başlayanlar için oldukça pratik bir model ile karşınızdayız. Fıstık modeline benzeyen modelimiz ile lif ya da battaniye örebilirsiniz.

Son yıllarda hazır ev tekstil ürünlerine rağbet ne kadar çok artsa da el emeği göz nuru ürünlerin yerini hiç bir şey doldurmuyor.

Düşünsenize üzerinize örteceğiniz battaniyenin sizin ellerinizden çıkmış olmasının, her ilmeğinde sizin emeğinizin olmasının  hazzını size ne verebilir ki?

Aşağıdaki videoda anlatımı yapılan model ile evinize, kızlarınızın çeyizine ye da çok sevdiğiniz dostlarınıza harika bir battaniye armağan edebilirsiniz.

Bize göre modele en çok krem, pudra pembesi, açık mavi ve gri gibi soft renkler çok yakışmaktadır. Hepinize şimdiden kolay gelsin.

Basit ve güzel modeli, akıcı anlatımı ile bizlerle paylaştığı için Crochet örgü atölyesinin youtube videosuna teşekkür ederiz. Desteklerinizi esirgemeyiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın