Renk Renk Kapşonlu Bebek Hırkası Modeli ve Yapılışı

Mağazalardan alacağınız, en kaliteli hırkalardan daha şık duran, renk renk kapşonlu bebek hırkası modeli ve yapılışını sizlere sunuyoruz.

blank

Kışın soğuğunu iliklerimize kadar hissettiğimiz bugünlerde, içimizi ısıtacak, kapşonlu bebek hırkası, eminiz ki bütün yavrularınıza çok yakışacak.

Kapşonlu yelek hırkasının kolları dışında hiç bir yerinde dikiş yoktur. Modelde anlatılan hırka iki yaşına kadar olan, bebeklerin ölçüsüne göre yapılmıştır.

Aşağıda yapımı anlatılan hırka modelinde düğme kullanılmamıştır. Siz isterseniz hırkanızı örerken, ilik açabilirsiniz. Büyük düğmelerin bu modele çok yakışacağını düşünüyoruz.

Hırkanın yapılışında, timsah sırtı modeli de uygulanmıştır. Videonun ikinci bölümünde kapşon örgüsünün ayrıntıları anlatılmaktadır.

Kapşonlu hırka modelinin yapılışını bizimle paylaştığı için Sevginin emeği’ ne teşekkür ederiz. Sizde teşekkür etmek için ,kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

Kapşonlu Bebek Hırkası Modeli ve Yapılışı 1. Bölüm

Kapşonlu Bebek Hırkası Modeli ve Yapılışı 2. Bölüm

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın