Renk Şöleni Fıstık Lif Battaniye Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Bugün sizler için hem liflerde hem de battaniyelerde dilerseniz yelek örmede de kullanabileceğiniz çok kolay rengarenk örgü modelini anlatacağız.

Şimdiye kadar gördüğünüz en basit örgü modellerinden biri ile karşı karşıyayız. Tığ ile örülen modelimizi daha önce fıstık modeli ören herkes kolaylıkla örebilir.

Modelimizi çift sayılardan oluşan zincir çekerek başlamalısınız. Birbiriyle alakalı ne kadar çok renk kullanırsanız o kadar şık duran bir modeldir. Bu model ile battaniye örmeyi düşünüyorsanız yumuşak ipler kullanmalısınız.

Bu model ile günde iki tane lifi rahatlıkla örebilirsiniz. Örgünüzün bitiminde kenar oyası ile süslemeyi unutmayınız. Modelin yapılışını aşağıda ki videodan izleyebilirsiniz.

Crochet örgü atölyesine youtube kanalı içi hazırladığı güzel videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.