Renkli Desenleri ile Değişik Lif Modelleri

Merhaba hanımlar. Sizler için en yeni güzel görünen lif modellerini hazırladık. Çok severek yapacağınız lif örneklerini dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Takım lif modelleri en çok çeyizlerin vazgeçilmezi oluyor. Sizler de çeyizlerinize takım halinde hazırlayacağınız lif  örneklerini ekleyebilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilenleri olan kolay lif modelleri çok satanlar arasında yer almaktadır. Sizler de kolay yapılan lif modellerini yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz. Gül ve çiçek detayları ile süslenmiş lif modelini boncuk detayları ekleyerek de en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel lif modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Lif Modelleri

Görselde yer alan takım lif modeli Gül ve boncuk detayları ile süslenmiştir. Sizler de en yeni ve güzel görünen lif örneklerini hazırlayarak harika modelleri sahip olabilirsiniz.

Kat kat hazırlanan lif modelleri son zamanlarda oldukça çok tercih ediliyor. Sizler de çeyizlerinize en trend olan lif modellerini yapıp ekleyebilirsiniz.

Gelin damat lif modeli fiyonk detayları ile süslenmiş ve siyah beyaz renk tercih ederek hazırlanmıştır.

Yıldız model lif örneği kabartmalı detaylar ile oldukça güzel hale gelmiştir.

Kat kat hazırlanan lif modelini Sizler Dilerseniz tek renk tercih ederek farklı bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Kahve ve beyaz renkler kullanılarak hazırlanan lif modeli hediyelik olarak tercih edilebilir.

Hediyelikler arasında en sevilen lif modellerini aizler de yaparak el emeği göz nuru hediyeler hazırlayabilirsiniz. Çiçek detaylı lif modeli çok güzel görünmektedir.

Uğur böcekli hazırlanan lif modeli üç renk tercih edilerek yapılmıştır. Sizler de bu güzel hazırlanan lif modellerini çiçek detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz.

En Kaliteli İplikler ile Lif Modelleri

Çok Güzel Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Tasarım (Youtube)

Videoda yer alan yapım aşaması kolay olan lif modeli iki renk tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de iki renk hazırlada lif modeli dilediğiniz kadar renk tercih ederek hazırlayabilirsiniz. Kare lif modelleri arasında en çok tercih edilen modeli yapabilir. Maddi gelir elde etmek için bu güzel modeli satışa sunabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve güzel lif modeline detaylı şekilde göz atalım.